Інструкція з використання Он-лайн будинку юстиції для реєстрації громадської організації

Реєстрація громадської організації через он-лайн будинок юстиції

Он-лайн будинок юстиції є багатогранною системою, яка зокрема дозволяє підготувати документи та подати на їх на розгляд до управління юстиції без відвідання органу реєстрації засобами інтернет зв’язку. Такий спосіб взаємодії громадської організації з державним реєстратором надає ряд переваг які можна охарактеризувати так:

1)    Подання електронних версій документів скорочує час на їх підготовку, оскільки для цього не потрібно йти до органу реєстрації для отриманння консультації, а документи можна подати з будь-якого місця з доступом до інтернету;

2)    Подані у такий спосіб документи не підлягають зупиненню або відмові так, як фактично державний реєстратор проводить попередню перевірку документів і у електронній відповіді на подані документи вказує на ті недоліки які є у документах;

3)    У разі якщо на подані документи через он-лайн будинок юстиції надійшла позитивна відповідь строк розгляду документів поданих вже у паперовій формі суттєво скорочується адже державному реєстратору не потрібно вже детально вивчати документи.

4)    Система он-лайн будинок юстиції надає змогу завантажити зразки документів для більш швидшої підготовки реєстраційних документів

5)    Розгляд документів поданих у такий спосіб відбувається у день їх надходження, тому відповідь щодо відповідності документів законодавству з чіткими вказівками для подальших дій надходить на електрону адресу заявника дуже оперативно.

Пропонуємо Вам ознайомитись з інструкцією використання сервісу ОН-ЛАЙН БУДИНОК ЮСТИЦІЇ для реєстрації громадської організації .

Для початку необхідно знайти сервіс в інтернеті за адресою: https://online.minjust.gov.ua/ або через будь-яку доступну пошукову систему за назвою ввівши «Он-лайн будинок юстиції»

Так виглядає Головна сторінка сервісу

Для того щоб скористатись послугою необхідно пройти процес нескладної реєстрації та запам’ятати пароль який буде використовуватись для отримання послуги

Після реєстрації повертаємось на головну сторінку і натискаємо пункт «Реєстрація бізнесу та ЗМІ»

 

 

 

Обираємо пункт Громадська організація

Вікно подання документів поділене на три логічні частини

-         Поле інформації про особу що подає документи;

-         Зона прикріплення електронних документів (де додатково можна завантажити бланк заяви для заповнення та зразки документів  )

-         Кнопка подачі прикріплених документів – «Подати заяву» (перед відправкою документів необхідно погодитись на збір та обробку персональних даних, поставивши відповідну галочку).

У випадку правильного заповнення всіх полів та прикріплення необхідних файлів з’явиться вікно підтвердження прийняття документів системою.

 

Протягом 24 годин на вказану електронну пошту надійде відповідь за результатами розгляду документів. У разі якщо в повідомлені буде вказано на помилки у поданих документів, документи можна зкорегувати та подати повторно. Якщо надіслані документи відповідають нормам чинного законодавства в повідомлені буде вказано на місце та час коли можна буде подати і документи в паперовому вигляді.