Реквізити рахунку для сплати адміністративного збору за державну реєстрацію змін для громадських формувань

Відповідно до статті 36  Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» юридичні особи у тому числі громадські організації, організації партій та інші громадські формування (крім професійних спілок, їх організації або об’єднань) сплачуть адміністративний збір у разі державної реєстрації змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі, крім внесення змін до інформації про здійснення зв’язку з юридичною особою.

            Безпосередньо реєстрація утворення громадських формувань зі  статусом юридичної особи (громадські організації, громадські спілки, організації партій, професійні спілки та інші)здійснюється безкоштовно.

            Громадські формування без статуту юридичної особи адміністративний збір також не сплачуть  

РЕКВІЗИТИ РАХУНКУ АДМІНІСТРАТИВНОГО ЗБОРУ ДЛЯ ГРОМАДСЬКИХ ФОРМУВАНЬ ЯКІ РЕЄСТРУЮТЬ ЗМІНИ ТА ЗНАХОДЯТЬСЯ НА ТЕРИТОРІЇ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Отримувач коштів: УК у м.Кроп./м.Кропивницький/22010300 

Код отримувача (ЄДРПОУ): 38037409 

Банк отримувача: Казначейство України (ЕАП) 

Код банку (МФО): 899998 

Номер рахунку: 31118170011002 

Код класифікації доходів бюджету: 22010300 

Найменування коду класифікації доходів бюджету: Адміністративний збір за проведення державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

 

 

розмір адміністративного збору становить - 0,1 прожиткового мінімуму для працездатних осіб (за державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу (громадське об'єднання), що містяться в Єдиному державному реєстрі). У 2018 році в грошовому еквіваленті - 180 гривень, 00 копійок.

За реєстрацію змін до відомостей про організацію партії зі статусом юридичної особи, організації роботодавців та інших громадських формувань - - 0,3 прожиткового мінімуму для працездатних осіб (530 грн).

75 відсотків адміністративного збору, встановленого цією частиною, - за державну реєстрацію на підставі документів, поданих в електронній формі.