07-11-2018 | 14:00

Відбулася робоча зустріч з інспекторами з дотримання прав людини ізолятора тимчасового тримання № 1 ГУ НП в Кіровоградській області

6 листопада 2018 року головний спеціаліст з питань забезпечення діяльності Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Вікторія Драбина разом з старшим інспектором з особливих доручень відділу Уповноважених Голови з питань контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності Миколою Сульжуком провели робочу зустріч з інспекторами з дотримання прав людини ізолятора тимчасового тримання № 1 Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області.

Під час зустрічі обговорили важливість впровадженої в ізоляторі тимчасового тримання  системи «Custody Records». Зазначена системa повинна захистити затриманих осіб від неправомірних дій поліцейських, а також убезпечити самих правоохоронців від безпідставних звинувачень.

Згідно системи інспектори з дотримання прав людини (сustody officer)  проводять інтерв'ю із зaтримaними, ведуть електронне документувaння тa цілодобове відеоспостереження.

Наприкінці зустрічі, фахівці проаналізували зміст Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод від 04.11.1950 та її роль у  дотримані прав затриманих осіб.