11-02-2019 | 11:53

В Управлінні юстиції затвердили план роботи регіонального відділення Секретаріату Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини при ГТУЮ у Кіровоградській області на 2019 рік

07 лютого 2019 року у приміщенні Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області відбулося засідання регіонального відділення Секретаріату Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини під головуванням представника Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини у Кіровоградській області Олега Потьомкіна. На засіданні були присутні спеціалісти Управління юстиції, представники судових органів, Головного управління Нацполіції в Кіровоградській області таКропивницької виправної колонії № 6.

На засіданні обговорили основні досягнення Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Ліщини І.Ю. щодо забезпечення належного представництва інтересів України в Європейському суді з прав людини тароботу, яка була проведена за 2018 рік Уповноваженим щодо підготовки правових позицій у міждержавних справах України проти Росії та які стосуються масових порушень прав людини в АРК та східних областях України.

Присутні також дізналися про кількість виконаних доручень іноземних та місцевих судів з напрямку міжнародного співробітництва у цивільних та кримінальних справах за 2018 рік.

Крім того, члени регіонального відділеннязатвердили План роботи регіонального відділення на 2019 рік, ключовими завданнями якого є виконання у встановлені строки доручень Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини стосовно збору і вивчення фактів і доказів у конкретних справах, що стосуються заявлених порушень Україною положень Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод (далі – Конвенція) та проведення правороз’яснювальної роботи серед населення про положення Конвенції та порядку звернення до Європейського суду з прав людини.