06-06-2019 | 17:33

Увага! Оголошено дату проведення кваліфікаційного іспиту по нотаріату

Кваліфікаційний іспит для осіб, які матимуть намір його складати буде проведено 29 липня 2019 року.

Відділ з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області повідомляє, що Вищою кваліфікаційною комісією нотаріату при Міністерстві юстиції України 29 липня 2019 року о 09-00 у приміщенні Міністерства юстиції України за адресою: м. Київ,вул. Січових Стрільців, 73 буде проведений кваліфікаційний іспит для осіб, які матимуть намір його складати.

Кінцевий строк подачі документів до Головного територіального управління юстиції до 09 липня 2019 року.

Реєстрація осіб розпочинається з 08-00 до 08.40.

Додаткова інформація

У разі зміни графіка, а також місця проведення кваліфікаційного іспиту Комісія не пізніше, ніж за добу повідомляє про це осіб, допущених до нього складання, шляхом розміщення відповідного повідомлення на офіційній інтернет-сторінці Міністерства юстиції України.

Таксономія іспиту та зразок екзаменаційних завдань розміщений у рубриці «Напрями діяльності» підрубрики «Нотаріат» розділу «Вища кваліфікаційна комісія нотаріату» підрозділу «Інформація до кваліфікаційних іспитів».

Інші додаткові відомості щодо організаційних питань проведення кваліфікаційного іспиту, просимо відслідковувати на офіційному сайті Міністерства юстиції України та Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області, а також за телефоном (0522) 35-66-41.