25-08-2016 | 14:10

Урочисті збори у юстиції до Дня незалежності України

23 cерпня 2016 року керівник Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області Вадим Гуцул привітав колектив обласної юстиції з Днем Державного Прапора України та Днем незалежності України.

Начальник управління на урочистому зібранні поздоровив присутніх зі святами і вручив працівникам грамоти і подяки від Головного територіального управління юстиції області за значний внесок у розвиток та становлення правової держави, високий професіоналізм, сумлінну працю та з нагоди 25- річниці проголошення незалежності України.

«Незалежність України – це не просто День народження держави, це втілення мрій усіх поколінь наших предків, які віками плекали самостійність. Останні роки довели незламність, героїзм нашого народу, його відданість державі, адже зараз ми боронимо свою свободу, свободу своїх дітей. Бажаю Вам єдності, порозуміння, добробуту й затишку в родинах, нехай кожен день повниться добрими справами в ім’я процвітання незалежної Української держави. Мирного неба і злагоди у нашому спільному домі!»,- побажав колегам Вадим Гуцул.