13-05-2019 | 14:08

У Кропивницькому працівники органів ДРАЦС обговорили на міжрегіональному рівні, як вдосконалити свою роботу

У Кропивницькому відбувся тренінг для працівників органів ДРАЦС, основною темою якого стало обговорення нюансів надання послуг громадянам і реалізації пілотних проектів Мін’юсту на регіональному рівні. У заході взяли участь не лише представники Кіровоградщини, а й Києва, Полтавщини, Миколаївщини та Івано-Франківщини.

Своїм досвідом роботи з присутніми поділилася начальник Управління державної реєстрації актів цивільного стану Департаменту державної реєстрації та нотаріату Міністерства юстиції України Ірина Дубиківська.

За її словами, наразі сфера державної реєстрації зазнає суттєвих позитивних змін. Йдеться про низку проектів і сервісів, які в дійсності полегшують життя громадян.

«Вдосконалити роботу вдалось завдяки впровадженню ефективних новацій, які дозволяють підвищити рівень надання послуг у сфері державної реєстрації. Однак, у черговий раз наголошую на тому, що основною гарантією успіху є дотримання єдиних принципів і цінностей у командній роботі», – відзначила Ірина Дубиківська.
«Напрям державної реєстрації охоплює практично всі сфери життя людини. Саме тому важливо знати, як надавати послуги громадянам бездоганно, починаючи від реєстрації народження малюка і закінчуючи проставленням апостиля на документах. А все це потрібно для того, щоб люди залишались максимально задоволеними сервісами й могли отримувати послуги без зайвої витрати часу й черг», – розповів керівник юстиції Кіровоградщини Вадим Гуцул.

Під час заходу Ірина Дубиківська обговорила з учасниками семінару найрізноманітніші нюанси роботи в сфері державної реєстрації. Робота проходила в інтерактивній формі з залученням відеоматеріалів.

«Ви щоденно працюєте з людьми, а тому маєте бути привітними й розвивати свої комунікаційні навички. Посміхайтеся і працюйте над покращенням своїх знань, адже вдосконаленню немає меж», – резюмувала Ірина Дубиківська.