02-05-2019 | 11:14

У Кропивницькому команда юстиції та благодійники розповіли підліткам про секрети успіху

У Кропивницькому команда юстиції обговорила з підлітками, які навчаються в місцевих школах-інтернатах, секрети успіху.

Захід відбувся в рамках соціально-психологічного проекту «Філія успіху», організованого спільно з благодійним фондом «Філія добра».

Як відзначив керівник юстиції Кіровоградщини Вадим Гуцул, підготовка до заходу тривала кілька місяців. У результаті вдалося отримати п’ять годин мотиваційних історій від талановитих спікерів, які поділилися власними унікальними секретами успіху.

«Основний меседж проекту полягає в тому, що майбутнє залежить виключно від кожного з нас. Потрібно мріяти, дивувати своїми здібностями й обов’язково втілювати задумане в життя, адже успіх залежить від щоденної і наполегливої праці», – розповів Вадим Гуцул.

Щоб морально підтримати підлітків, які опинилися в скрутних життєвих обставинах, до заходу були залучені відомі спікери та коучі, які поділилися з присутніми власним досвідом.

Так, засновник чоловічого акробатичного балету «Три з половиною» Єгор Похиленко відзначив про важливість професійного й особистісного вдосконалення.

«Кожна людина має улюблене заняття. Я, наприклад, знайшов себе у творчості й займаюсь танцями. Впевнений, що найважливіше стати професіоналом у своїй роботі й бути гуру в сфері, у якій працюєш», – поділився своїм баченням Єгор Похиленко.

Натомість очільник юстиції Вадим Гуцул додав, що всі мрії матеріалізуються. Однак, потрібно докладати певних зусиль до досягнення своєї мети, а не просто фантазувати, склавши руки.

Окрім мотиваційних історій, у рамках інтенсиву вихованці шкіл-інтернатів дізналися також про методи боротьби з булінгом і насильством. Зокрема перед підліткам протранслювали відеозвернення засновника спортивного клубу «Борець» Євгена Скирди та співаків Віктора Бронюка й Арсена Мірзояна, які зауважили, що з проблемою цькування не потрібно залишатися сам-на-сам, навпаки, про неї обов’язково слід говорили дорослим.