06-06-2018 | 15:23

У Компаніївській райдержадміністрації пройшов «круглий стіл» з державними реєстраторами

Сьогодні, 06.06.2018 працівником Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області Миколою Рудіком проведено виїзний «круглий стіл» у смт Компаніївка, який відбувся у приміщенні Компаніївської районної державної адміністрації за участю начальника відділу з питань надання адміністративних послуг Центру надання адміністративних послуг Компаніївської райдержадміністрації та державних реєстраторів райдержадміністрації.

За «круглим столом» учасники обговорили нормативні зміни та порядок здійснення контролю у сферах державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців, зокрема шляхом розгляду скарг на рішення, дії чи бездіяльність державного реєстратора, моніторингу реєстраційних дій в реєстрах, камеральних перевірок державних реєстраторів та обгрунтованих подань територіальних органів Мін’юсту. Окрему увагу присутніх зосереджено на типових помилках, які виникають під час здійснення державної реєстрації. Також обговорили питання взаємодії з фронт-офісами.

По завершенню заходу  представник обласної юстиції подякував організаторам та присутнім за взаємодію та наголосили, що спільна праця виступає запорукою надання якісних адміністративних сервісів населенню.