26-04-2019 | 09:37

Скажемо ні шкільному насильству!

Шкільне насильство - надзвичайно складна проблема, яка завжди існувала і, скоріш за все, ще дуже довго буде існувати у сучасному суспільстві. Саме тому фахівцями юстиції постійно проводяться правопросвітницькі заходи, які спрямовані на формування у дітей правового світогляду та, як результат, формування нової правової культури серед громадян нашої області.

Зокрема, 25 квітня 2019 року на запрошення практичного психолога загальноосвітньої школи II-III ступенів № 10 Володимира Демешкевича, головний спеціалістз питань забезпечення діяльності Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Вікторія Драбина мала змогу провести правничі уроки з учнями 5-го та 7-го класу щодо проблеми булінгу у шкільному середовищі та методів його подолання.

З присутніми обговорили види, ознаки булінгу, причини, які призводять до агресивної поведінки булера та дієві методи боротьби з такою поведінкою.

В процесі спілкування діти жваво висловлювали свої думки та наприкінці заходу зробили висновок про те, що булити не круто.