05-04-2018 | 19:34

Шахтарі Кіровоградщини дізналися про особливості захисту своїх прав

Сьогодні, 5 квітня, команда обласного управління юстиції поконсультувала працівників Новокостянтинівської та Смолінської шахт, які розташовуються на території Маловисківського району. Заходи відбулися в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Під час зустрічі присутні дізналися про особливості роботи структурних підрозділів обласного управління юстиції, нюанси реформ у сфері державної реєстрації, переваги використання платформи «Онлайн-будинок юстиції» і загальні алгоритми вирішення побутових проблем, із якими може зіштовхнутися кожний громадянин у своєму повсякденному житті.

«Команда юстиції працює з різними цільовими аудиторіями. І сьогодні отримати правову допомогу змогли шахтарі, які через свій напружений робочий графік не завжди можуть знайти час для консультування з юристами. Практика в черговий раз підтвердила, що в переважній більшості громадян цікавлять новації у питанні примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів, у тому числі й з боржників, які проживають за кордоном», – відзначив керівник обласної юстиції Вадим Гуцул.

Наприкінці зустрічі всі бажаючі змогли проконсультуватися з юристами в індивідуальному порядку й отримати інформаційні буклети, у яких висвітлені конкретні поради вирішення тих чи інших життєвих ситуацій.