26-03-2019 | 15:25

Сектором з питань банкрутства проведено нараду з питань погашення заборгованості із заробітної плати

26 березня в приміщенні Головного територіального управління юстиції відбулась спільна нарада з представниками Кіровоградської ОДА, ГУ ПФУ в Кіровоградській області, ГУ ДФС у Кіровоградській області, ГУ статистики у Кіровоградській області та арбітражними керуючими.

В ході наради обговорені наступні питання:

  • стан та перспективи погашення заборгованості із виплати заробітної плати колишнім працівникам підприємств-банкрутів Кіровоградської області;
  • проблемні питання, що виникають в роботі арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) з питань погашення заборгованості із заробітної плати та шляхи їх розв’язання.
«Наразі у Кіровоградській області в процедурі банкрутства знаходиться 61 підприємство, із яких на 10 підприємствах-боржниках обліковується заборгованість із заробітної плати на загальну суму 3 млн. 531 тис грн. Слід зазначити, що з початку 2019 року було погашено заборгованість із заробітної плати на суму 74,3 тис. грн.», - зауважив у ході наради в.о. завідувача сектору з питань банкрутства Антон Кривенко.