27-12-2018 | 15:20

Сектором з питань банкрутства проведено нараду з питань погашення заборгованості із заробітної плати

27 грудня в приміщенні Головного територіального управління юстиції проведено спільну нараду за участю арбітражних керуючих та представників органів державної влади.

В ході наради обговорені наступні питання:

  • стан та перспективи погашення заборгованості із виплати заробітної плати колишнім працівникам підприємств-банкрутів Кіровоградської області;
  • проблемні питання, що виникають в роботі арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) з питань погашення заборгованості із заробітної плати та шляхи їх розв’язання.

Завідуючий сектором з питань банкрутства Головного територіального управління  юстиції у Кіровоградській області Шамшур М.С. проінформував присутніх про роботу проведену сектором з питань банкрутства протягом 2018 року щодо погашення боргів по заробітній платі колишнім працівникам підприємств банкрутів області.

«Наразі у Кіровоградській області в процедурі банкрутства знаходиться 64 підприємства, із яких на 8 підприємствах-боржниках обліковується заборгованість із заробітної плати на загальну суму 3 млн. 561 тис грн. Слід зазначити, що з початку 2018 року було погашено заборгованість із заробітної плати на трьох державних підприємствах на загальну суму 3 млн. 938,5 тис. грн.», - зауважив у ході наради завідувач сектору з питань банкрутства Микола Шамшур.