21-09-2018 | 15:10

Сектором з питань банкрутства проведено нараду з питань погашення заборгованості із заробітної плати

21 вересня в приміщенні Головного територіального управління юстиції проведено спільну нараду за участю арбітражних керуючих та представників органів державної влади.

В ході наради обговорені наступні питання:

  • стан та перспективи погашення заборгованості із виплати заробітної плати колишнім працівникам підприємств-банкрутів Кіровоградської області;
  • проблемні питання, що виникають в роботі арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) з питань погашення заборгованості із заробітної плати та шляхи їх розв’язання.

Завідуючий сектором з питань банкрутства Головного територіального управління  юстиції у Кіровоградській області Шамшур М.С. проінформував присутніх про роботу проведену сектором з питань банкрутства щодо погашення боргів по заробітній платі колишнім працівникам підприємств банкрутів області.

«Наразі у Кіровоградській області в процедурі банкрутства знаходиться 67 підприємств, із яких на 9 підприємствах-боржниках обліковується заборгованість із заробітної плати на загальну суму 5 млн. 200 тис грн. Загалом серед боржників зафіксовано два підприємства державної форми власності, загальна сума заборгованості по яким складає понад 2 млн грн», - зауважив у ході наради завідувач сектору з питань банкрутства Микола Шамшур.

Варто відзначити, що загальна сума погашеної заборгованості із заробітної плати з початку року становить 2 млн 300,2 тис грн.