27-06-2019 | 12:55

Результати конкурсного відбору проведеного 18-20 червня 2019

ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ У КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Результати конкурсного відбору проведеного 18-20 червня 2019 року

Категорія «Б»


з/п

ПІБ кандидата

Загальна кількість балів

Результат

Посада на яку проводився конкурс

1

Галімон Олександр Володимирович

8,26

Переможець конкурсу

Начальник Новоархангельського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області

2

Калюжна Анна Петрівна

7,42

Переможець конкурсу

Заступник начальника Знам`янського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області (тимчасово до28.11.2020 року)

3

Бензар Олександр Володимирович

5,12

конкурс не пройдено

Начальник Новоархангельського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області

Категорія «В»


з/п

ПІБ кандидата

Загальна кількість балів

Результат

Посада на яку проводився конкурс

1

Дмитрян Ірина Ярославівна

10,11

Переможець конкурсу

Провідний спеціаліст Бобринецького районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області (тимчасово до 21.04.2020)

2

Мальована Ірина Володимирівна

8,7

Переможець конкурсу

Головний спеціаліст Подільського відділу державної виконавчої служби міста Кропивницький Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області

3

Худавердян Едгар Рафікович

7,84

Переможець конкурсу

Державний виконавець Долинського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області

4

Соколова Оксана Володимирівна

7,7

Переможець конкурсу

Державний виконавець Фортечного відділу державної виконавчої служби міста Кропивницький Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області (тимчасово до 08.06.2019) (посада 3)

5

Соколова Оксана Володимирівна

7,7

Переможець конкурсу

Державний виконавець Фортечного відділу державної виконавчої служби міста Кропивницький Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області (тимчасово до 14.06.2021) (посада 1)

6

Поповкіна Оксана Дмитрівна

7,14

Переможець конкурсу

Державний виконавець Фортечного відділу державної виконавчої служби міста Кропивницький Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області (посада 4)

7

Руднік Євген Іванович

7,14

Переможець конкурсу

Державний виконавець Олександрійського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області (посада 2)

8

Сахнюк Олександр Миколайович

6,84

Переможець конкурсу

Державний виконавець Знам’янського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області (тимчасово до 14.01.2021)