29-11-2018 | 17:00

Проведено робочу зустріч з керівництвом Головного управління патрульної служби в Кіровоградській області

27 листопада 2018 року начальником Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області та начальником Управління державної виконавчої служби проведено робочу зустріч з керівництвом Головного управління патрульної служби в Кіровоградській області.

В ході зустрічі обговорено основні напрями співпраці під час примусового виконання рішень та  виконання постанов про обмеження боржників-неплатників аліментів у праві керування транспортними засобами.

Нагадаємо, що в рамках дії Закону, прийнятого в рамках ініціативи «Чужих дітей не буває», який набрав чинності з 06.02.2018, за наявності заборгованості зі сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за чотири місяці, неплатники аліментів відповідною постановою державного виконавця обмежуються у праві керування транспортними засобами - до погашення заборгованості зі сплати аліментів у повному обсязі.

Наразі державними виконавцями області вже обмежено 4710 недобросовісних батьків, які не сплачують аліменти у праві керування транспортними засобами. Відносно семи боржників працівниками патрульної служби складено протоколи про адміністративне правопорушення.