13-03-2019 | 15:42

Проведено правороз’яснювальний захід для підлітків

12 березня 2019 року головний спеціаліст з питань забезпечення діяльності Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Вікторія Драбина та начальник Подільського районного відділу філії ДУ «Центр пробації» в Кіровоградській області Сергій Черкас провели виховну годину з учнями навчально-виховного об'єднання № 6 "Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, центр естетичного виховання "Натхнення" Кіровоградської міської ради Кіровоградської області" на тему: «Права та обов’язки підлітків. Відповідальність за свої вчинки».

На заході фахівці ознайомили учнів з основними положеннями Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод, Конвенцією ООН про права дитини, на прикладах ознайомили учнів з адміністративною та кримінальною відповідальністю та роз’яснили, які наслідки можуть мати дитячі пустощі.

Захід проводився у формідіалогу, що дало більшу можливість для спеціалістів дізнатися від присутніх про причини, які спонукають їх до вчинення різної тяжкості правопорушень.