31-10-2016 | 17:25

Проведено чергове засідання колегії Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області

31 жовтня 2016 року під головуванням начальника Вадима Гуцула відбулося чергове засідання колегії Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області.

Засідання колегії проведено у форматі відеоконференції за участю начальників районних відділів державної виконавчої служби, державної реєстрації актів цивільного стану та завідувачів державних нотаріальних контор.

На порядок денний було винесені питання про підсумки діяльності Головного територіального управління юстиції області за 9 місяців 2016 року та завдання на наступний звітний період поточного року. Заслухано доповіді керівників структурних підрозділів обласного апарату.

У ході засідання колегії доповідачами були висвітлена аналітика, основні статистичні показники у роботі, позитивні напрацювання, надано пропозиції щодо удосконалення роботи з основних напрямків та запропоновано заходи щодо покращення діяльності структурних підрозділів Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області.

За результатами засідання колегії відбулось обговорення проблемних питань з учасниками відео конференції та надано відповідні пропозиції до проекту рішення.