07-11-2018 | 14:11

Просвітницький захід для студентів: уміти захищати свої права

06 листопада 2018 року головний спеціаліст з питань забезпечення діяльності Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Вікторія Драбина та  старший інспектор з особливих доручень відділу уповноважених Голови з питань контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності Микола Сульжук провели правопросвітницький захід для студентів Центральноукраїнського національного технічного університету на тему: «Захист прав людини на міжнародному рівні. Порядок захисту прав і свобод під час комунікації з поліцією».

Вікторія Драбина розповіла студентам про історію виникнення Європейського суду з прав людини, його компетенцію. Також студенти отримали інформаційні буклети на тему: «Підстави та порядок звернення до Європейського суду з прав людини».

В свою чергу, Микола Сульжук  звернув увагу cлухачів на порядок оскарження незаконних дій поліцейських та органи, які уповноважені на розгляд скарг на дії та бездіяльність поліції. 

Наприкінці заходу Микола Сульжук привітав присутніх з наступаючим святом «Міжнародним Днем студента» та побажав наснаги, підкорення нових вершин та легкої здачі сесії.