05-12-2018 | 10:18

Представники юстиції провели правороз’яснювальний захід

04 грудня 2018 року представник Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини у Кіровоградській області Олег Потьомкін та головний спеціаліст з питань забезпечення діяльності Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Вікторія Драбина провели правороз’яснювальний захід для вчителів, які проходять підвищення кваліфікації в  КЗ «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського».

Олег Потьомкін розповів про мету реалізації в Україні загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я маю право», детально висвітлив  основні новації в українському законодавстві щодо порядку сплати аліментів, про перший та другий пакет законів «Чужих дітей не буває». Також звернув увагу присутніх на безперечно актуальну проблему сьогодення: «Шкільний булінг та його протидія».

Вікторія Драбина розповіла про підстави та порядок звернення до Європейського суду з прав людини, презентувала оновлений формуляр заяви звернення до Суду та роз’яснила підстави та порядок стягнення аліментів за кордоном.