04-06-2019 | 10:33

Олександрійські підприємці заявили про рейдерство: деталі справи від юстиції

В управлінні юстиції очікують на приїзд олександрійських підприємців Максима Коріцького, Віталія Рака та Юрія Рака, які постраждали від рейдерства, для надання їм всієї необхідної правової допомоги. Попередньо з ними вже сконтактували й домовились про зустріч. Тим часом представники юстиції також готують подання до Мін’юсту про проведення камеральної перевірки реєстраційних дій державного реєстратора Первозванівської сільради Таліни Харламової, яка, за словами постраждалих, була в змові з рейдерами.

Про це повідомив керівник юстиції Кіровоградщини Вадим Гуцул.

«Наразі юстиція займається справою постраждалих олександрійських підприємців. Їх заяву про визнання незаконними реєстраційних дій, вчинених державними реєстратором Таліною Харламовою, щодо ТОВ «Підйом-Сервіс» і ТОВ «Підйомно-транспортне устаткування» уже оперативно розглядають. На її основі готують подання, яке направлять на розгляд до Мін’юсту. При цьому за допомогою вони звернулись тільки до нас, а ось можливістю розглянути ситуацію на засіданні оперативного антирейдерського штабу не скористались», – зауважив Вадим Гуцул.

Як повідомили самі постраждалі тижневику Олександрійський тиждень, державний реєстратор Таліна Харламова виключила їх зі складу засновників і внесла зміни до керівного складу підприємств. А в своїй заяві до управління юстиції вказують на те, що всі реєстраційні дії були здійснені нібито за заявами одного з підприємців – Максима Коріцького. Однак, за словами скаржників, насправді на час перереєстрації чоловік перебував у відрядженні за межами Кіровоградщини й фізично не міг подати документи для здійснення відповідних реєстраційних дій, а також нікого не уповноважував їх вчиняти від свого імені.

Зі свого боку заступник керівника з питань державної реєстрації Олег Потьомкін повідомив, що попередньо перевірка встановила порушення норм чинного законодавства з боку державного реєстратора.

Про інші деталі справи буде повідомлено в ході перебігу подій.