23-06-2018 | 11:08

Нарада з питань погашення заборгованості по заробітній платі та боргів до Пенсійного фонду на підприємствах-банкрутах

21 червня на базі обласного управління юстиції відбулася нарада з питань погашення заборгованості по заробітній платі та боргів до Пенсійного фонду на підприємствах-банкрутах, що розташовуються на Кіровоградщині.

На порядок денний засідання з питань погашення заборгованості із заробітної плати були винесені такі питання:

  • стан та перспективи погашення заборгованості із виплати заробітної плати колишнім працівникам підприємств-банкрутів Кіровоградської області;
  • стан погашення заборгованості по сплаті обов’язкових платежів до органів Пенсійного фонду України;
  • проблемні питання, що виникають в роботі арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) з питань погашення заборгованості із заробітної плати та шляхи їх розв’язання.

Про стан погашення заборгованості з оплати праці та погашення боргів до органів Пенсійного фонду України доповіли: завідувач сектору з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області – Шамшур М.С. та перший заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області – Шарпінський Ю.М., які відзначили про позитивні тенденції щодо погашення боргів на підприємствах-банкрутах області та проінформували присутніх про роботу проведену сектором з питань банкрутства з даного напрямку роботи.

«Наразі у Кіровоградській області в процедурі банкрутства знаходиться 63 підприємства, із яких на 9 підприємствах-боржниках обліковується заборгованість із заробітної плати на загальну суму 5 млн. 126 тис грн. Загалом серед боржників зафіксовано два підприємства державної форми власності, загальна сума заборгованості по яким складає понад 2 млн грн», - зауважив у ході наради завідувач сектору з питань банкрутства Микола Шамшур.

Варто відзначити, що загальна сума погашеної заборгованості із заробітної плати з початку року становить 2 млн 300,2 тис грн.