29-10-2019 | 17:00

На Кіровоградщині збільшилась кількість державних нотаріусів

Роботу в команді юстиції Кіровоградщини отримала чимала кількість талановитих та професійних громадян. Одне з підтверджень цьому – поповнення кількісного складу державних нотаріусів, які перейшли від приватної практики та виявили бажання працювати в сфері державного нотаріату.

Як відзначила начальник відділу з питань нотаріату обласного управління юстиції Татевік Іванова, на сьогодні існує позитивна тенденція до збільшення кількості державних нотаріусів на території Кіровоградської області. До складу нотаріальних контор Кропивницького та району перейшли працювати досвідчені фахівці правового ремесла – Ірина Дуднікта Ольга Цапенко, які завершили свою приватну діяльність та зайняли вакантні посади державних нотаріусів в Кропивницькій міській державній нотаріальній конторі № 1 та в Кропивницькій міській державній нотаріальній конторі № 2.

Окрім цього, свідоцтво про право на зайняття нотаріальною діяльністю, згідно рішення Вищої кваліфікаційної комісії нотаріату, отримала Валентина Куроп’ятник. Як проінформувала Татевік Іванова, Валентина Куроп’ятник також обрала сферу державного нотаріату й уже розпочала свою професійну діяльність у Кропивницькій районній державній нотаріальній конторі.