07-06-2019 | 16:33

На Кіровоградщині вже тисячу пар надали перевагу проекту «Шлюб за добу»

У Кропивницькому відбулася ювілейна реєстрація стосунків у рамках проекту «Шлюб за добу». Молодята Сергій Сміян і Аліна Галяткіна стали тисячними закоханими, які одружилися за пришвидшеною процедурою.

«На Кіровоградщині в рамках проекту «Шлюб за добу» одружилися 1000 пар. Сервіс з кожним місяцем набирає все більше обертів. І це цілком логічно, адже чудово, коли пари можуть вільно обирати, як саме їм одружуватися – за пришвидшеною процедурою чи традиційною», – відзначив заступник начальника з питань державної реєстрації Олег Потьомкін.

Як розповіла сама наречена Аліна Галяткіна, підготовка до церемонії тривала менше доби.

«Ми з Сергієм обоє працюємо за кордоном, тому не маємо можливості тривалий час перебувати на території України. Щоб швидко зареєструвати свої стосунки, вирішили стати учасниками проекту «Шлюб за добу»», – прокоментувала дівчина.

Нагадаємо: сервіс «Шлюб за добу» стартував на території Кіровоградщини 31 березня 2017 року. У березні 2019 року керівник мережі туристичних агентств «Join Up. Кропивницький» Катерини Стерпул запропонувала очільнику юстиції Вадиму Гуцулу працювати над проектом в колаборації і дарувати учасникам проекту сертифікати зі знижкою на туристичні мандрівки.