16-05-2018 | 16:47

На Кіровоградщині студентам розповіли, як вони можуть отримати податкову знижку на навчання

У Кропивницькому фахівці юстиції продовжили проводити правороз’яснювальну роботу серед студентів місцевих вищих навчальних закладів.

І сьогодні, 16 травня, про деталі отримання податкової знижки, способи протидії корупції у вищих навчальних закладах, зміни в сфері державної реєстрації та особливості захисту прав на міжнародному рівні змогли дізнатися студенти Центральноукраїнського педагогічного університету імені В. Винниченка.

Як відзначив керівник обласного управління юстиції Вадим Гуцул, основна проблема українського суспільства полягає у незнанні своїх прав.

«Значна кількість студентів, які навчаються на контрактній формі навчання, не володіють інформацією про те, що можуть частково повернути кошти, витрачені на оплату навчання. Натомість процес отримання податкової знижки є досить простим. Потрібно лише зібрати пакет документів (декларацію про доходи, оригінал довідки про доходи, копію паспорту, копію ідентифікаційного номеру, копію чека про оплату за навчання, копію договору-контракту про навчання та довідку з вищого начального закладу з зазначенням вартості навчання) і звернутися з ним до відділення фіскальної служби», – пояснив Вадим Гуцул.

Окрім цього, посадовець акцентував на питанні протидії корупції у вищих навчальних закладах і запропонував студентам пройти тематичне анонімне онлайн-опитування, завдяки якому фахівці обласного управління юстиції в подальшому зможуть визначити рівень правової освіченості студентської молодості.

Для проходження опитування потрібно перейти за посиланням.