07-06-2019 | 14:31

На Кіровоградщині перевірили, наскільки фахово працюють нотаріуси

Фахівці відділу з питань нотаріату обласної юстиції Кіровоградщини провели комплексні перевірки організації нотаріальної діяльності 12 приватних нотаріусів, Кропивницької міської державної нотаріальної контори № 1 та Бобринецької державної нотаріальної контори Кіровоградської області. Оцінка роботи в деяких випадках була негативною. Про це повідомила начальник відділу з питань нотаріату Татевік Іванова.

«Робота чотирьох приватних нотаріусів була визнана такою, що здійснюється на незадовільному рівні. Йдеться про Олену Озерну, Миколу Озерного, Віктора Теплякова та Людмилу Цибульську. І тепер з метою підвищення професійного рівня та удосконалення нотаріальної діяльності вищевказаних приватних нотаріусів буде тимчасово зупинено до закінчення строку проходження підвищення кваліфікації, згідно плану-графіку, затвердженого Мін’юстом», – додала Татевік Іванова.

Натомість керівник юстиції Кіровоградщини Вадим Гуцул відзначив, що в більшості випадків результати перевірки все ж таки були позитивними.

«Роботу, що здійснюється на рівні «задовільно», визнано також у семи приватних нотаріусів і Кропивницької міської державної нотаріальної контори № 1. А ось робота Бобринецької державної нотаріальної контори Кіровогадської області визнана на рівні «добре»», – резюмував посадовець.

Разом з тим нотаріальна діяльність трьох приватних приватних нотаріусів – Володимира Величка, Ольги Писаковської та Юлії Потапенко, згідно результатів планових комплексних перевірок, які проводились наприкінці березня та початку квітня, буде зупинена для проходження підвищення кваліфікації відповідно до графіку на 2019 рік.