05-06-2019 | 13:15

На Кіровоградщині держреєстраторка скасувала свої незаконні дії: права олександрійських підприємців поновлено

На Кіровоградщині держреєстраторка Таліна Харламова скасувала свої незаконні реєстраційні дії щодо двох олександрійських підприємств – ТОВ «Підйом-Сервіс» і ТОВ «Підйомно-транспортне устаткування».

Про це повідомив сьогодні, 5 червня, керівник обласної юстиції Вадим Гуцул.

«Завдяки оперативному реагуванню юстиції і активній підтримці ЗМІ Таліна Харламова почула нас і, як свідчать її подальші дії, визнала свої помилки. Тепер, як і раніше, в реєстрі по ТОВ «Підйом-Сервіс» засновниками є Максим Коріцький і Віталій Рак, а по ТОВ «Підйомно-транспортне устаткування» – Максим Коріцький і Юрій Рак. Права постраждалих олександрійських підприємців вдалось відновити», – прокоментував Вадим Гуцул.

Нагадаємо: як повідомили постраждалі підприємці тижневику Олександрійський тиждень, державний реєстратор Таліна Харламова виключила їх зі складу засновників і внесла зміни до керівного складу підприємств. Натомість заступник керівника з питань державної реєстрації Олег Потьомкін заявив, що попередньо дані перевірки свідчать про те, що Таліна Харламова порушила норми чинного законодавства.