22-05-2018 | 15:20

Кваліфікаційний іспит для осіб, які матимуть намір його складати буде проведено 26 липня 2018 р.

Відділ з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області (далі – Головне територіальне управління юстиції) повідомляє, Вищою кваліфікаційною комісією нотаріату при Міністерстві юстиції України 26 липня 2018 року о 09-00 у приміщенні Міністерства юстиції України за адресою: м. Київ, вул. Січових Стрільців, 73 (Артема) буде проведений кваліфікаційний іспит для осіб, які матимуть намір його складати.

Кінцевий строк подачі документів до Головного територіального управління юстиції до 06 липня 2018 року.

Реєстрація осіб розпочинається з 08-00 до 08.40.

Довідково: документи подані особами, які мали намір складати кваліфікаційний іспит, який був попередньо призначений (з урахуванням дат перенесення) до відповідного Головного територіального управління юстиції та направлені цими управліннями юстиції до Міністерства юстиції України повторної подачі не потребують та будуть розглянуті на Комісії.

Таксономія іспиту та зразок екзаменаційних завдань розміщений у рубриці «Напрями діяльності» підрубрики «Нотаріат» розділу «Вища кваліфікаційна комісія нотаріату» підрозділу «Інформація до кваліфікаційних іспитів».

Інші додаткові відомості щодо організаційних питань проведення кваліфікаційного іспиту, просимо відслідковувати на офіційному сайті Міністерства юстиції України та Головного територіального управління юстиції, а також за телефоном (0522)356641.