24-05-2019 | 14:51

Команда юстиції запрошує молодь на стажування

До відома студентів, які навчаються на третіх і вище курсах вишів! Міністерство юстиції України надає унікальну можливість долучитися до процесу державотворення, шляхом проходження молоддю стажування в обласному управлінні юстиції або його територіальних відділах. Також мають змогу простажуватися особи віком до 35 років, які закінчили вищі навчальні заклади та не перебувають на державній службі.

Стажування проводиться з метою ознайомлення громадян із числа молоді з організацією та функціонуванням органів юстиції, отримання нових та удосконалення набутих теоретичних і практичних знань, розвинення своїх лідерських якостей.

Якщо ви – амбіційна, активна, цілеспрямована та наполеглива людина, то стажування – це ідеальний варіант для вас! Почати стажуватися просто і всього за три кліки. Подати заявку на стажування можна через Он-лайн будинок юстиції у розділі Соціальний ліфт → Стажування.

Після заповнення анкети громадянин має подати до обласного управління юстиції відповідний пакет документів, а саме:

  • заяву про проходження стажування;
  • копію паспорта громадянина України;
  • копію диплому про освіту (або довідку з навчального закладу).

Для більш детальної інформації звертатися до відділу персоналу Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області, за адресою: м.Кропивницький, вул.Дворцова 6/7.