14-04-2019 | 14:15

Команда юстиції Кіровоградщини відкрила велосезон

У Кропивницькому фахівці обласного управління юстиції на чолі з керівником Вадимом Гуцулом взяли участь у відкритті велосезону, організованого за ініціативи народного депутата з фракції «Народний фронт» Олександра Горбунова.

«Особисто вже втретє беру участь у велозабігах. Однак, цього разу зі мною були також і мої колеги, які долучились до заходу. І це чудово, адже я притримуюсь думки, що разом потрібно не лише працювати, а й вміти активно відпочивати. Спільну участь у спортивних святах можна розцінювати як якісний тімбілдинг, що дозволяє згуртувати сильну команду однодумців», – розповів Вадим Гуцул.

За його словами, також вдалося поєднати приємне з корисним і в черговий раз розповісти містянам про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!».

«У відкритті велосезону одночасно брали участь кілька тисяч містян. Це були люди різного віку, соціального статусу, громадських позицій і переконань. Однак, усі вони були об’єднані спільною спортивною метою. Ми з командою намагаємось не ігнорувати подібних можливостей і постійно говорити про нашу правопросвітницьку роботу, особливо, коли випадає нагода робити це перед настільки широкою аудиторією», – додав Вадим Гуцул.

Нагадаємо, велопробіг проходить у Кропивницькому втретє. Заходи відбуваються за підтримки нардепа Олександра Горбунова. На учасників спортивного свята чекали велоперегони, розваги та польова кухня.