09-09-2019 | 12:15

Команда юстиції Кіровоградщини розповіла про права на Фестивалі добрих практик

На Кіровоградщині фахівці юстиції провели правопросвітницьку роботу серед учасників Фестивалю добрих практик для громад-партнерів Програми DOBRE. Захід був організований у Малій Висці. До нього долучилися представники Бобринецької, Компаніївської, Новоукраїнської, Помiчнянської, Новопразької, Смолiнської та Дмитрiвської об’єднаних територiальних громад, які розповіли про власні здобутки в напрямі децентралізації.

«Ми не оминаємо жодної нагоди проінформувати громадськість про їх права. Вирішили стати одними з партнерів фестивалю, щоб у черговий раз нагадати про важливість високого рівня правової культури. Впевнений, що громади стануть ще потужнішими в своєму розвитку, коли знатимуть про ефективні механізми захисту власних можливостей. Із деякими з них успішно працюємо в рамках роботи мобільних точок з доступу безоплатної правової допомоги, під час яких надали безліч консультацій. А участь у фестивалі – це ще одна змога провести правопросвітницьку роботу серед широкого загалу й повідомити про ключові інформаційні кампанії, починаючи від боротьби з насильством і булінгом та закінчуючи електронними сервісами Мін’юсту», – прокоментував очільник юстиції Кіровоградщини Вадим Гуцул.

Варто відзначити, що фестиваль пройшов за участі керівника Програми DOBRE Беррі Ріда.

У рамках заходу діяли тематичні майстерні агентів змін, серед яких працював і інформаційний намет від юстиції Кіровоградщини, де кожен бажаючий міг отримати оперативну консультацію про захист своїх прав просто неба.