08-06-2018 | 15:15

Керівник Директорату з прав людини Владислав Власюк обговорив з кропивничанами важливість правової спроможності

Генеральний директор Директорату з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності Мін'юсту Владислав Власюк обговорив з громадськими активістами особливості реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» на Кіровоградщині.

Зустріч відбулася під час робочого візиту посадовця до Кропивницького сьогодні, 8 червня.

«Згідно результатів соціологічних досліджень, 50% українців у разі необхідності вирішення юридичної проблеми звертаються за допомогою до кваліфікованих юристів, а ще 50% – до знайомих. Саме тому мета проекту «Я МАЮ ПРАВО!» полягає в інформуванні людей про права та механізми їх захисту. Команда юстиції аналізує, які саме групи проблем найбільше турбують громадян і намагаються надавати ефективні варіанти їх вирішення. Це необхідно для підвищення культури української правової освіченості й за рік із моменту реалізації проекту вдалося досить чого багато зробити в цьому напрямі», – пояснив Владислав Власюк.

Окрім цього, посадовець обговорив із присутніми особливості роботи юридичних клінік при місцевих вишах і важливість посилення правової спроможності новостворених об’єднаних територіальних громад.