21-07-2017 | 14:54

Керівництво управління юстиції підбило підсумки роботи за перше півріччя

Сьогодні, 21 липня, відбулася колегія Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області, у рамках якої керівники структурних підрозділів проаналізували показники своєї роботи за перший квартал 2017 року. Робоче засідання пройшло в форматі відеоконференцзв’язку, завдяки чому до обговорення долучилися й начальники районних відділів державної виконавчої служби, державної реєстрації актів цивільного стану та завідувачі державних нотаріальних контор.

На порядок денний було винесено питання щодо підсумків діяльності обласного управління юстиції упродовж першого півріччя поточного року, у тому числі особливості проведення правороз’яснювальної роботи серед населення.

«Основне завдання юстиції полягає у наданні правової допомоги громадянам. Однак, разом із цим не потрібно забувати про те, що кожний із нас має ставитися до людей з пошаною, поважаючи їх честь і гідність. Я особисто притримуюся такої філософії і цього ж вчу своїх підлеглих. І можу сказати, що вже є перші позитивні зрушення. За перше півріччя поточного року на 28% зменшилася кількість скарг і звернень громадян у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.   Більш того, на початку липня за ініціативи Міністерства юстиції України стартувала загальнонаціональна програма "Я маю право". Саме тому ми маємо докласти чимало зусиль для підтримки проекту на Кіровоградщині та проведення більш масштабної правороз'яснювальної роботи. І перші кроки в цьому напрямі вже зроблено. Зокрема на вулицях Кропивницького почав діяти інформаційний намет, завдяки чому мешканці міста зможуть не лише більше дізнатися про нові сервіси Мін'юсту, а й отримати кваліфіковану консультацію від фахівців обласного органу юстиції», – відзначив начальник обласного управління Вадим Гуцул.

Загалом у ході засідання колегії доповідачами було висвітлено основні напрацювання структурних підрозділів, а також розглянуто пропозиції щодо удосконалення їх роботи. Окрім цього, керівництво обласного органу юстиції окреслило основні завдання на наступний звітний період, над якими потрібно особливо інтенсивно працювати з метою ще більшого вдосконалення функціонування управління.