24-01-2017 | 16:16

Інформація щодо звернення громадян в режимі відеоконференцзв’язку

Забезпечення організаційних заходів щодо підготовки та проведення особистого прийому громадян та розгляду їх звернень посадовими особами Міністерства юстиції України та його територіальними органами в режимі відеоконференцзв’язку здійснюються відповідно до Порядку проведення особистого прийому громадян у Міністерстві юстиції України та його територіальних органах в режимі відеоконференцзв’язку, затвердженого Наказом Міністерства юстиції України від 10.02.2016 №365/5.

Реєстрація осіб, які бажають записатися на особистий прийом або подати звернення в режимі відеоконференцзв'язку, здійснюється через веб-портал електронних сервісів Міністерства юстиції України.

На веб-порталі розміщуються графіки особистого прийому громадян із зазначенням посадових осіб відповідного органу, які здійснюють прийом відвідувачів, дати, часу прийому в режимі відеоконференцзв’язку, а також тривалості сеансу. Тривалість відеоконференц-зв’язку для одного заявника не перевищує 30 хвилин.

Заявка на сеанс відеоконференц-зв’язку повинна містити такі дані:

  • стислий виклад мети особистого прийому, опис суті звернення;
  • відскановані документи щодо предмета особистого прийому або звернення (за необхідності та у разі наявності таких документів);
  • бажані дату та час проведення сеансу відеоконференцзв’язку в межах запропонованого графіка прийому відповідної посадової особи та встановленого часу.

Подання заявок на особистий прийом у режимі відеоконференцзв’язку здійснюється за сім календарних днів до дати прийому посадової особи відповідно до графіка. У разі, якщо заявка про проведення прийому в обрані дату та час підтверджена, протягом одного дня заявнику надсилаються підтвердження часу прийому, логін і пароль для з’єднання та посилання для завантаження клієнтського програмного забезпечення відеоконференцзв’язку, інструкція з його використання на електронну скриньку поштового серверу mail.gov.ua, що відкривається для кожного заявника під час реєстрації.   

З графіком особистого прийому громадян посадовими особами Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області у режимі відеоконференцзв'язку можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області на сторінці Відділу організаційної роботи, документування та контролю у рубриці "Прийом та звернення громадян".