12-04-2018 | 16:05

Фахівці відділу судової роботи та міжнародного співробітництва розповіли студентам про їх права

11 квітня 2018 року начальник відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Маріанна Касімова та головний спеціаліст з питань забезпечення діяльності Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Вікторія Драбина провели правоосвітній семінар-тренінг для студентів Центральноукраїнського інституту Міжрегіональної Академії управління персоналом.

На початку заходу Маріанна Касімова розповіла про особливості загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», метою якого є підвищення юридичної грамотності українців.

Крім того, присутні отримали можливість обговорити з представниками юстиції низку інших тем, у тому числі й питання виплати аліментів на утримання дітей, нюанси боротьби з домашнім насильством, переваги проекту «Шлюб за добу» та систему «Онлайн-будинок юстиції».

Зі свого боку Вікторія Драбина повідомила студентам про порядок звернення за захистом своїх прав і свобод до відповідних міжнародних судових установ та органів міжнародних організацій, членом або учасником яких є Україна, що відображено в Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод.

Наприкінці заходу студенти отримали тематичні буклети, формуляри зразка заяви та довіреності, а також переглянули фільм про суддівську практику Європейського суду з прав людини.