10-09-2018 | 16:10

До уваги арбітражних керуючих! Відбудеться нарада стосовно обговорення можливості реалізації майна банкрутів на «СЕТАМ»

Статтею 3 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» та пункту 4.26 Положення про Головні територіальні управління юстиції Міністерства юстиції України та Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі затвердженого наказом Міністерства юстиції України № 1707/5 від 23.06.2011 року передбачено, що державний орган з питань банкрутства сприяє створенню організаційних, економічних та інших умов, необхідних для реалізації процедур відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом, у тому числі процедур банкрутства державних підприємств та підприємств, у статутному капіталі яких частка державної власності перевищує п’ятдесят відсотків.

Наказом Міністерства юстиції від 29.09.2016 №2831/5 уповноважено державне підприємство «СЕТАМ» на здійснення заходів із супроводження програмного забезпечення системи реалізації майна, технологічного забезпечення, збереження та захисту даних, що містяться у ній, на організацію та проведення електронних торгів, торгів за фіксованою ціною та на виконання інших функцій, передбачених Порядком реалізації арештованого майна, затвердженим цим наказом.

В зв’язку із набуттям 3-річного досвіду проведення аукціонів, державне підприємство «СЕТАМ» отримало можливість, відповідно до частини 6 статті 49 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», Головне територіальне управління юстиції у Кіровоградській області, повідомляє, що 21.09.2018 року о 10 год. 00 хв. в приміщені залу засідань Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області за адресою: (вул. Дворцова, 6/7, каб. 202) відбудеться нарада з арбітражними керуючими стосовно обговорення можливості реалізації майна банкрутів на електронному торгівельному майданчику державного підприємства «СЕТАМ».

У зв’язку з вище викладеним, запрошуємо Вас взяти участь в роботі вищезазначеної наради та повідомити до 19.09.2018 року сектор з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області про участь у даному засіданні в телефонному режимі або електронною поштою.