16-09-2019 | 15:11

До кінця року в Олександрівці з’явиться будинок юстиції

Наразі в Олександрівці тривають ремонтні роботи приміщення, де планується розташування місцевого будинку юстиції.

Про це проінформував керівник юстиції Кіровоградщини Вадим Гуцул.

«З початку року успішно завершили ремонти структурних підрозділів управління в Малій Висці, Олександрії та Новоархангельську. Тепер на черзі Олександрівка. Після закінчення робіт у селищі з’явиться будинок юстиції, у якому розташовуватимуться державна нотаріальна контора, відділ державної реєстрації актів цивільного стану та відділ державної виконавчої служби. Окрім цього, там можна буде скористатися послугами сервісного центру «Open Space» і Центру виконання рішень», – розповів про плани посадовець.

За словами Вадима Гуцула, відкриття будинку юстиції відбудеться в грудні. Це значно полегшить доступ мешканців селища до отримання низки послуг.

«Зараз структурні підрозділи юстиції знаходяться, як кажуть у народі, у приймах, до того ж у приміщеннях із жахливим станом і стінами з цвіллю. Щоправда, якщо ДРАЦС розташовується хоч орієнтовно в центрі, то ДВС і державна нотконтора взагалі на околиці, куди люди можуть добратися тільки на таксі. Звичайно, це викликає обурення і цілком логічне питання: чому за всі 28 років незалежності України жоден із керівників не спромігся вирішити проблему, знайти достойне приміщення і зробити ремонт? Нам цю проблему вдалося вирішити. До того ж будівельні роботи здійснюємо не за рахунок держави, а за власні кошти, які отримали за надання платних послуг», – прокоментував очільник юстиції.

Нагадаємо: на Кіровоградщині наразі діє три сервісних центри «Open Space», де за пришвидшеною процедурою надаються послуги в сфері державної реєстрації. Вони розташовуються у Кропивницькому, Малій Висці та Олександрії. Натомість Олександрівка стане четвертим населеним пунктом, де з’явиться офіс «Open Space», і першим в області, де почне функціонувати Центр виконання рішень, у якому громадяни матимуть можливість без черг і бюрократії за принципом «єдиного вікна» отримати послуги у сфері державної виконавчої служби.