13-04-2018 | 18:02

Державні реєстратори Кіровоградщини пройшли навчання щодо порядку надання адмінпослуг

У Кропивницькому на базі державного навчального закладу «Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Кіровоградської обласної державної адміністрації» підійшов до завершення трьохденний семінар, який був організований спеціально для державних реєстраторів райдержадміністрацій, виконавчих комітетів міських, селищних, сільських рад і об’єднаних територіальних громад на тему «Порядок та механізми надання адміністративних послуг».

Заступник начальника обласного управління юстиції з питань державної реєстрації Олег Потьомкін і завідувач сектору взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів розповіли учасникам семінару про особливості реалізації повноважень у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців у аспекті останніх змін.

Варто відзначити, що спікери обговорили з присутніми також і типові помилки, які можуть виникати під час вчинення реєстраційних дій, а також порядок формування і зберігання реєстраційних справ. Окрім вищезазначених питань, державні реєстратори мали можливість отримати інформацію також і про корупційні ризики в діяльності публічних службовців. Про цю тему детальніше розповів головний спеціаліст з питань запобігання і протидії корупції обласного управління юстиції Ігор Бизов.

Наприкінці семінару всі учасники отримали свідоцтва про проходження відповідного навчання.