26-10-2017 | 11:02

Загальний рейтинг кандидатів конкурсного відбору проведеного 18-20 жовтня 2017 року категорія «В»

ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ У КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Загальний рейтинг кандидатів конкурсного відбору проведеного 18-20 жовтня 2017 року

категорія «В»

 


з/п

ПІБ кандидата

Загальна кількість балів

Рейтинг

Посада на яку проводився конкурс

1

Сімокоп Наталія Станіславівна

9,42

конкурс не пройдено 

Головний спеціаліст Подільського відділу державної виконавчої служби міста Кропивницький Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області

2

Юрчик Інна Анатоліївна

2,8

конкурс не пройдено

3

Безнос Вікторія Вікторівна

11,31

переможець конкурсу

4

Шестобанська Катерина Василівна

8,14

переможець конкурсу

Спеціаліст Новомиргородського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області

5

Гук Віталій Романович

9,15

переможець конкурсу

Головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області 

6

Сімбаба Вікторія Вікторівна

5,49

конкурс не пройдено

7

Балашова Марина Олександрівна

-

не з`явилась на співбесіду

8

Ковалішина Ірина Миколаївна

-

не з`явилась на співбесіду

9

Безугла Світлана Миколаївна

12,64

переможець конкурсу

Провідний спеціаліст відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області  (тимчасово до 15.04.2020)

10

Потєєв Богдан Олександрович

6,81

конкурс не пройдено

11

Корнійченко Олексій Олексійович

10,49

другий за результатом кандидат

12

Балашова Марина Олександрівна

4,82

конкурс не пройдено

13

Бурлака Ольга Анатоліївна

-

не з`явилась на співбесіду

Головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку і звітності управління фінансового та матеріально-технічного забезпечення Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області (тимчасово до 08.02.2019)

14

Юрчик Інна Анатоліївна

-

не з`явилась на співбесіду

15

Буряк Лариса Василівна

7,81

конкурс не пройдено

16

Іщенко Наталя Вікторівна

9,81

переможець конкурсу

17

Кострига Лілія Олегівна

7,65

переможець конкурсу

Державний виконавець Фортечного відділу державної виконавчої служби міста Кропивницький Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області (тимчасово до 15.04.2019) (посада 3)

18

Балашова Марина Олександрівна

-

не з`явилась на співбесіду

Провідний спеціаліст відділу організації контролю за виконанням рішень управління державної виконавчої служби  Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області

19

Лєнчин Вадим Петрович

8,48

другий за результатом кандидат

Державний виконавець Фортечного відділу державної виконавчої служби міста Кропивницький Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області (посада 5)

20

Воловик Владислав Вадимович

10,64

переможець конкурсу

21

Кострига Лілія Олегівна

7

конкурс не пройдено

22

Балашова Марина Олександрівна

-

не з`явилась на співбесіду

Провідний спеціаліст Кропивницького міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області

23

Пилипенко Юлія Валеріївна

12,81

переможець конкурсу

24

Ковалішина Ірина Миколаївна

-

не з`явилась на співбесіду

25

Кострига Лілія Олегівна

8,48

переможець конкурсу

Державний виконавець Фортечного відділу державної виконавчої служби міста Кропивницький Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області (тимчасово до 27.12.2017) (посада 1)

26

Лоджук Оксана Тарасівна

9,65

переможець конкурсу

Державний виконавець Фортечного відділу державної виконавчої служби міста Кропивницький Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області (тимчасово до 14.01.2018) (посада 4)

27

Кострига Лілія Олегівна

7,48

переможець конкурсу

Державний виконавець Фортечного відділу державної виконавчої служби міста Кропивницький Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області (тимчасово до 18.10.2018) (посада 2)

28

Половий Євгеній Іванович

9,15

переможець конкурсу

Спеціаліст Олександрійського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області (тимчасово до 02.10.2018)

29

Луняченко Олена Олегівна

8,64

переможець конкурсу

Державний виконавець Знам’янського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області (тимчасово на період мобілізації основного працівника) (посада 1)