24-11-2017 | 15:30

Увага! Семінар в м. Дніпро

З метою забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю і врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України функціонує Громадська рада.

На підставі звернень громадян та суб’єктів, які здійснюють  діяльність на ринку нерухомості з різних регіонів держави, Громадська рада спільно з Мінрегіоном доопрацювала проект наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України «Про внесення змін до Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна» (оприлюднено на сайті Мінрегіону 08.08.2017) та спільно зі своїми партнерами ініціювала проведення серії регіональних практичних семінарів на тему: «Актуальні зміни Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна. Технічні та юридичні аспекти обігу нерухомості», які будуть проведені безпосередньо в регіонах України і сприяли б прискоренню адаптації ринку та забезпеченню належного розуміння всіх аспектів та нюансів переходу до роботи у відповідності до нового законодавства.

Практичний семінар для Дніпропетровської, Запорізької та Кіровоградської областей буде проведено 28 листопада 2017 року у  м. Дніпро, вул. Гоголя, б. 29 (конференц-зал Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України).

Основною метою заходу є всебічне ознайомлення та різнотлумачення учасникам змін до нової редакції Інструкції про проведення технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна практичних  аспектів обігу нерухомості та інших нормативно-правових актів Міністерства юстиції України інвентаризаторами та реєстраторами (нотаріусами). Ця зустріч буде найкращою можливістю узгодити різні погляди для того, щоб у майбутньому запобігти подальшим колізіям під час співпраці. Також оргкомітет  семінару має на меті  отримати зворотній зв’язок від спеціалістів-практиків з метою вдосконалення  проекту нормативно-правового акту до набрання його чинності, планує проінформувати про концепцію «перехідного періоду» нинішньої системи технічної інвентаризації, а також про створення єдиного електронного реєстру матеріалів технічної інвентаризації, а також про створення єдиного електронного реєстру матеріалів технічної інвентаризації, виробити механізми нівелювання зловживання суб’єктів господарювання та створити додаткові механізми захисту прав споживачів і власників нерухомості.

Контактна особа, відповідальна за організацію заходу з боку Громадської ради  - Анастасія Козельська: +8 (067) 544 11 00, E-mail: gr.minregion@gmail.com.