25-10-2017 | 15:04

Участь фахівців обласної юстиції у засіданні Координаційної ради з питань місцевого самоврядування

25 жовтня в приміщенні Компаніївської районної ради начальником відділу з питань нотаріату  Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області Івановою Т.О., головним спеціалістом Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області Онуфрієвим О.В. взято участь у засіданні Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Компаніївської районної ради (далі – засідання).

Засідання проведено за участі Голови Компаніївської районної ради Спіктаренка В.В. та секретарів сільських та селищних рад Компаніївського району.

Відповідно до порядку денного засідання начальник відділу з питань нотаріату Іванова Т.О. довела до відома присутніх відомості щодо основних аспектів набуття права власності на об’єкти безхазяйного нерухомого майна та роз’яснила порядок оформлення прав власності на земельну ділянку за заповітом. 

Головний спеціаліст відділу з питань нотаріату Онуфрієв О.В. поінформував присутніх щодо змін в законодавстві у зв’язку з набранням 01 січня 2016 року чинності Закону України від 20.10.2014 № 1709-VII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо деяких питань спадкування» (далі - Закон) та роз’яснив можливість реалізації органами місцевого самоврядування наданих Законом повноважень щодо оформлення спадкових прав в сільській місцевості.