18-12-2017 | 20:28

Спеціалісти відділу судової роботи вроз’яснили дітям про їх основні права

Головний спеціаліст з питань забезпечення діяльності Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Вікторія Драбина та головний спеціаліст відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Наталія Волошина в черговий раз провели семінар для учнів 3 класу загальноосвітньої школи I-III ступенів № 4 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області на пізнавальну тему «Права дитини».

Семінар відбувався у формі діалогу, діти активно брали участь в обговоренні їх прав та обов’язків.

Наталія Волошина на початку семінару зазначила, що кожна дитина має права від народження, їх не можна купити, заробити чи успадкувати. Важливо пам’ятати, що всі діти мають рівні права незалежно від кольору шкіри, національності, соціального стану, релігійних переконань.

Було наведено багато прикладів із сюжетів відомих казок та мультфільмів? на основі яких діти краще зрозуміли про свої права.

Драбина Вікторія зазначила, що важливим документом в якому закріплені права дитини є Конвенція ООН про права дитини від 20.11.1989. Вона є обов’язковою для більшості країн? в тому числі і для України. Саме Конвенція закріплює великий перелік прав, які має кожна дитина.