20-07-2018 | 17:30

Проведено круглий стіл з нотаріусами міста Кропивницький

19 липня в приміщенні Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області, з ініціативи нотаріальної спільноти Кіровоградщини, проведено засідання круглого столу за участі державних та приватних нотаріусів м. Кропивницький, начальника відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області – Іванової Татевік та спеціалістів цього ж відділу, в.о. начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області – Классова Євгена на тему «Внесення постановою Кабінету Міністрів України від 06.06.2018 №484 змін до Порядку ведення Державного реєстру речових прав на нерухоме майно».

Під час круглого столу учасники заходу обговорили нормативні зміни у сфері державної реєстрації прав на нерухоме майно, практичні ситуації та типові помилки, які виникають під час реєстраційних дій та інше.

Поряд з цим, учасники круглого столу отримали змогу поділитись власним досвідом, практичними навичками та отримати відповіді на питання щодо порядку ведення Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.