10-05-2018 | 16:39

Проведено круглий стіл з державними реєстраторами Новомиргородського району

10 травня головний спеціаліст сектору взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області Микола Рудік в приміщенні Новомиргородської районної державної адміністрації Кіровоградської області взяв участь у засіданні круглого столу з посадовими особами уповноваженими на проведення державної реєстрації Новомиргородської райдержадміністрації та Новомиргородської міської ради на тему: «Нормативні зміни у сфері державної реєстрації. Типові помилки. Контроль за діяльністю державних реєстраторів».

На даному заході учасниками зустрічі було обговоренні питань проведення державної реєстрації прав на нерухоме майно, у зв'язку із останніми змінами у законодавстві у сфері державної реєстрації прав на нерухоме майно та пов'язаних із прийняттям постанови Кабінету Міністрів України від 06 грудня 2017 року №925 "Деякі питання удосконалення механізмів захисту речових прав на земельні ділянки" та опрацьовано практичні ситуації.

Особливу увагу, приділено питанню щодо здійснення контролю у сфері державної реєстрації, відповідальності державних реєстраторів за порушення законодавства у сфері державної реєстрації та типовим помилкам, які виникають під час державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, а також державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців.

Представник обласної юстиції подякував за сприяння в організації круглого столу адміністрації та зазначив, що спільна праця є запорукою успішного процесу реєстрації та надання якісних сервісів.