Новини

03-10-2018 | 10:19

Підсумковий рейтинг кандидатів конкурсного відбору проведеного 27,28 вересня та 01 жовтня 2018 року

ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ У КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ

 

Підсумковий рейтинг кандидатів конкурсного відбору проведеного

27,28 вересня та 01 жовтня 2018 року

категорія «Б»

 


з/п

ПІБ кандидата

Загальна кількість балів

Результат

Посада на яку проводився конкурс

1

Лугова Віта Вікторівна

7

Переможець конкурсу

Заступник начальника Новоукраїнського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області

 

категорія «В»


з/п

ПІБ кандидата

Загальна кількість балів

Результат

Посада на яку проводився конкурс

1

Бевз Лариса Вікторівна

12,42

Переможець конкурсу

Головний державний виконавець Олександрійського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області

2

Тягній Роман Віталійович

9,54

конкурс не пройдено

3

Резніченко Борис Сергійович

10,4

Переможець конкурсу

Старший державний виконавець Олександрійського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області (посада 1)

4

Градченко Тетяна Володимирівна

9,41

Переможець конкурсу

Державний виконавець Долинського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області

5

Коломоєць Ілона Сергіївна

8,98

Переможець конкурсу

Державний виконавець Олександрійського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області (посада 1)

6

Коломоєць Ілона Сергіївна

8,28

конкурс не пройдено

Старший державний виконавець Олександрійського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області (посада 1)

7

Антонова Наталія Олегівна

8,14

Переможець конкурсу

Спеціаліст Добровеличківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області

8

Коломоєць Ілона Сергіївна

7,83

конкурс не пройдено

Головний державний виконавець Олександрійського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області

9

Антонова Наталія Олегівна 

7,14

Переможець конкурсу

Головний спеціаліст Добровеличківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області (тимчасово до 28.10.2018)

10

Кіцану Галина Ярославівна

7,56

конкурс не пройдено

Державний виконавець Долинського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області

11

Колот Іван Олегович

7

Переможець конкурсу

Державний виконавець Фортечного відділу державної виконавчої служби міста Кропивницький Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області (посада 3)

12

Колот Іван Олегович

7

Переможець конкурсу

Державний виконавець Подільського відділу державної виконавчої служби міста Кропивницький Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області (посада 1)

13

Безпальченко Юлія Олегівна

7

Переможець конкурсу

Спеціаліст Олександрійського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області (посада 1)

14

Безпальченко Роман Володимирович

6,99

другий за результатом кандидат

Державний виконавець Олександрійського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області (посада 1)