29-11-2018 | 11:45

Підсумковий рейтинг кандидатів конкурсного відбору проведеного 23-26 та 27 листопада 2018 року

ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ У КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Підсумковий рейтинг кандидатів конкурсного відбору проведеного  

23-26 та 27 листопада 2018 року

категорія «В»

 


з/п

ПІБ кандидата

Загальна кількість балів

Результат

Посада на яку проводився конкурс

1

Шереметьєва Олена Вячеславівна

9,61

Переможець конкурсу

Головний спеціаліст Кропивницького міського відділу державної реєстрації смерті Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області

2

Машнягуца Анна Олександрівна

8,75

Переможець конкурсу

Державний виконавець Подільського відділу державної виконавчої служби міста Кропивницький Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області (посада 1)

3

Макаренко Катерина Геннадіївна

8,74

Переможець конкурсу

Державний виконавець Олександрійського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області тимчасово до 28.02.2021

(посада 1)

4

Сагайдачна Валентина Володимирівна

8,49

Переможець конкурсу

Старший державний виконавець Олександрійського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області

(посада 1)

5

Полудень Карина Анатоліївна

8,36

Переможець конкурсу

Провідний спеціаліст Фортечного відділу державної виконавчої служби міста Кропивницький Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області тимчасово до 14.07.2021

6

Рибка Олександр Сергійович

8

Переможець конкурсу

Старший державний виконавець Новоукраїнського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області

7

Паламарчук Катерина Сергіївна

7,37

Переможець конкурсу

Головний спеціаліст Олександрівського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області

8

Новак Тамара Вадимівна

7,25

Переможець конкурсу

Провідний спеціаліст Світловодського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області (тимчасово до 13.01.2019)

9

Полудень Карина Анатоліївна

6,24

Конкурс не пройдено

Головний спеціаліст Кропивницького міського відділу державної реєстрації смерті Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області