02-08-2018 | 16:03

Підсумковий рейтинг кандидатів конкурсного відбору проведеного 27, 30-31 липня 2018 року

ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ У КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Результати конкурсного відбору проведеного 27, 30-31 липня 2018 року 

Категорія «В»


з/п

ПІБ кандидата

Загальна кількість балів

Результат

Посада на яку проводився конкурс

1

Козлітіна Юлія Геннадіївна

14

Переможець конкурсу

Головний спеціаліст Кропивницького міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області

2

Пісна Валентина Сергіївна

14

Переможець конкурсу

Старший державний виконавець Подільського відділу державної виконавчої служби міста Кропивницький Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області (тимчасово до 25.07.2020)

3

Пилипенко Юлія Валеріївна

11,52

Другий за результатом кандидат

Головний спеціаліст Кропивницького міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області

4

Тернавська Ірина Андріївна

10,65

Переможець конкурсу

Головний спеціаліст Подільського відділу державної виконавчої служби міста Кропивницький Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області

5

Фесько Катерина Михайлівна

10,48

Другий за результатом кандидат

Старший державний виконавець Подільського відділу державної виконавчої служби міста Кропивницький Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області (тимчасово до 25.07.2020)

6

Вержаковська Олена Павлівна

8,16

Переможець конкурсу

Головний спеціаліст Голованівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області (тимчасово до 03.01.2021)

7

Яковлева Тетяна Вікторівна

8,16

Переможець конкурсу

Головний спеціаліст Долинського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області

8

Плотницький Павло Юрійович

8

Переможець конкурсу

Державний виконавець Олександрівського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області тимчасово до 15.02.2021

9

Куріна Яна Вадимівна

8

Переможець конкурсу

Державний виконавець Олександрійського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області (посада 1)

10

Коваленко Наталія Олександрівна

8,16

конкурс не пройдено

Головний спеціаліст Кропивницького міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області

 

11

Ковбасюк Оксана Анатоліївна

8,16

конкурс не пройдено

12

Сибірцева Людмила Сергіївна

8,16

конкурс не пройдено

13

Бондаренко Ірина Сергіївна

8

конкурс не пройдено

14

Канкасова Анастасія Олегівна

7,48

конкурс не пройдено

15

Недостоєва Лілія Василівна

7,49

конкурс не пройдено

Старший державний виконавець Подільського відділу державної виконавчої служби міста Кропивницький Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області (тимчасово до 25.07.2020)