Новини

04-07-2018 | 17:00

Підсумковий рейтинг кандидатів конкурсного відбору проведеного 25-27 червня 2018 року

ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ У КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Результати конкурсного відбору проведеного 25-27 червня 2018 року

Категорія «Б»


з/п

ПІБ кандидата

Загальна кількість балів

Результат

Посада на яку проводився конкурс

1

Рудік Микола Сергійович

11,64

Переможець конкурсу

Завідувач сектору взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області

2

Куроп`ятник Тетяна Михайлівна

11,07

Переможець конкурсу

Начальник Олександрівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області

3

Онуфрієв Олег Вікторович

9,59

Другий за результатом кандидат

Завідувач сектору взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області

4

Феоктістова Юлія Сергіївна

9,53

Переможець конкурсу

Заступник начальника Олександрійського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області (тимчасово до 26.03.2021)

5

Созоненко Віта Володимирівна

-

конкурс не пройдено

Начальник Олександрівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області

6

Білоус Юлія Іванівна

-

конкурс не пройдено

Начальник Компаніївського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області

7

Колос Юрій Юрійович

-

конкурс не пройдено

Завідувач сектору взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області

 

Категорія «В»


з/п

ПІБ кандидата

Загальна кількість балів

Результат

Посада на яку проводився конкурс

1

Сіроштан Анна Сергіївна

12,73

Переможець конкурсу

Головний спеціаліст відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області (тимчасово)

2

Дмітрієва Юлія Сергіївна

12,3

Другий за результатом кандидат

3

Кобилат Наталія Миколаївна

11,74

Переможець конкурсу

Спеціаліст відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області

4

Люльченко Римма Сергіївна

11,63

Переможець конкурсу

Державний виконавець Фортечного відділу державної виконавчої служби міста Кропивницький Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області (посада 3)

5

Дмітрієва Юлія Сергіївна

9,54

конкурс не пройдено

Спеціаліст відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області

6

Курило Максим Володимирович

8,99

Переможець конкурсу

Старший державний виконавець Онуфріївського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області

7

Базилевич Євген Олексійович

8,33

Переможець конкурсу

Старший державний виконавець Бобринецького районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області тимчасово до 18.08.2020

8

Панченко Юлія Станіславівна

7,66

другий за результатом кандидат

Державний виконавець Фортечного відділу державної виконавчої служби міста Кропивницький Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області (посада 3)

9

Сіроштан Анна Сергіївна

6,28

конкурс не пройдено

Спеціаліст відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області

10

Герасимчук Вероніка Радіславівна

3,32

конкурс не пройдено

Спеціаліст відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області

11

Герасимчук Вероніка Радіславівна

2,32

конкурс не пройдено

Головний спеціаліст відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області (тимчасово)

12

Колос Юрій Юрійович

0

конкурс не пройдено

Головний спеціаліст відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області (тимчасово)