Новини

31-05-2018 | 17:00

Підсумковий рейтинг кандидатів конкурсного відбору проведеного 23-25 травня 2018 року

ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ У КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Підсумковий рейтинг кандидатів конкурсного відбору проведеного 23-25 травня 2018 року

Категорія «Б»


з/п

ПІБ кандидата

Загальна кількість балів

Результат

Посада на яку проводився конкурс

1

Левченко Ганна Юріївна

11,45

Переможець конкурсу

Начальник Долинського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області

2

 

Дворовенко Микола Павлович

12,5

Переможець конкурсу

Начальник Новгородківського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області

Категорія «В»

№ з/п

ПІБ кандидата

Загальна кількість балів

Рейтинг

Посада на яку проводився конкурс

1

Красій Ірина Іванівна

2,97

конкурс не пройдено

Головний спеціаліст  Фортечного районного у місті Кропивницькому відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області

(тимчасово до 04.04.2020 року)

2

Воронкова Олена Володимирівна

12,7

Переможець конкурсу

Головний спеціаліст  Фортечного районного у місті Кропивницькому відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області

(тимчасово до 04.04.2020 року)

3

Герасимчук Вероніка Радіславівна

2,97

конкурс не пройдено

Головний спеціаліст  Фортечного районного у місті Кропивницькому відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області

(тимчасово до 04.04.2020 року)

4

Красій Ірина Іванівна

2,98

конкурс не пройдено

Головний спеціаліст Кропивницького міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області

5

Канкасова Анастасія Олегівна

3,53

конкурс не пройдено

Головний спеціаліст Кропивницького міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області

6

Король Олександр Миколайович

3,12

конкурс не пройдено

Головний спеціаліст Кропивницького міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області

7

Герасимчук Вероніка Радіславівна

2,82

конкурс не пройдено

Головний спеціаліст Кропивницького міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області

8

Бабенко Марина Василівна

8

Переможець конкурсу

Державний виконавець Фортечного відділу державної виконавчої служби міста Кропивницький Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області

9

Коваленко Марина Олександрівна

7,98

конкурс не пройдено

Головний спеціаліст Подільського відділу державної виконавчої служби міста Кропивницький Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області

10

Драга Ірина Миколаївна

13,85

Переможець конкурсу

Головний спеціаліст Подільського відділу державної виконавчої служби міста Кропивницький Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області

11

Ігнатьєва Ольга Іванівна

13,41

Переможець конкурсу

Спеціаліст відділу примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області (тимчасово)