12-12-2017 | 12:44

На Кіровоградщині продовжився цикл тренінгів у рамках міського туру «Знаю! Дію!» Захищаю!»

Сьогодні, 12 грудня, у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» і міського туру «Знаю! Дію! Захищаю!», ініційованого обласним управлінням юстиції, у Кропивницькому продовжився цикл тренінгів для школярів. І цього разу більше про свої права мали змогу дізнатися учні четвертого класу Кіровоградської спеціалізованої загальноосвітньої школи №6.

Як пояснила школярам головний спеціаліст відділу правової роботи та правової освіти Віра Піскун, Генеральна Асамблея ООН ухвалила Загальну декларацію прав людини ще у 1948 році. Сталося це через кілька років після закінчення Другої світової війни. У документі фіксуються гуманістичні принципи, які мають рекомендіційний характер. Незважаючи на це, саме прийняття Декларації стало однією з передумов започаткування процесу створення міжнародних стандартів у галузі прав людини.

Загалом під час тренінгу школярі більше дізналися про Загальну декларації прав людини в якості основного міжнародного документа, який започаткував на світовому рівні процес визнання прав людини. Окрім цього, учні мали змогу закріпити набуті теоретичні знання, виконавши різноманітні ігрові практичні завдання.